Randevu Teyit Sistemi - Çağrı Merkezi Sistemi - Jettel

Randevu Teyit Sistemi

Müşterilerinizin randevularına gelip gelmeyeceklerini teyit veya tespit eden otomatik Jettel modülüdür.

Call Center/Çağrı Merkezi
Randevu Teyit Alma Sistemi (RTAS)

Adından anlaşılacağı üzere alınan müşterilerin aldıkları randevuya gelip gelmeyeceklerini teyit veya tespit eden bir sistemdir.
Özellikle hastaneler ve eğitim kurumları müşteri hareketlerinin çok yoğun olduğu sektörlerdir.
Müşteri hareketleri disipline edilemediğinde şirketlere mali kayıplar yaşatmakla beraber müşteri memnuniyetsizlikleri oluşturmaktadır.
Bir sağlık kuruluşu olan hastanelerin çalışma şeklini örnek alacak olursak; insanlar hastalandıklarında veya kontrol amaçlı olarak doktorundan randevu almak için telefonlar arama gerçekleştirir ve çağrı merkezi görevlisi müşteri temsilcisinden randevusunu alır.
Randevusuna gelmeyen müşteri hastaneye mali açıdan kayıp vermekle birlikte diğer müşteriler de etkilenmektedir.
İnsan gücünden, zamandan kazanmak randevu disiplini oluşturabilmek için Randevu Teyit Sistemleri önemli görevler üstlenmektedir.
Aldığı randevuya geleceği kesin olmayan müşterileri sistem bir gün öncesi belirlenen saat aralıklarında telefonundan arar ve randevusuna gelip gelmeyeceğini sorar. Alınacak cevap sonucu gelmeyecek müşteri tespit edilir ve randevu saati bir başka müşteriye verilebilir.
İlk bakışta bir randevu kaybı gibi düşünülen bu durum incelendiğinde ciddi işletme kayıplarına sebep olduğu anlaşılmaktadır.

Integrated Video Conferencing
Bilgilerinizi Bırakın
09:00 - 17:00 Telefon Hattımız Açılacaktır.
0 850 611 0 611 VEYA
BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN!

SADECE KURUMSAL ŞİRKETLERE HİZMET VERMEKTEYİZ, BİREYSEL KABUL EDİLMEMEKTEDİR.